Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do głosowania na Certyfikat Internautów 2023

dm 2023-10-22 07:32:00

Polska Organizacja Turystyczna kolejny raz w ramach Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oddaje głos internautom, którzy zadecydują, do kogo powędruje Certyfikat Internautów 2023.

Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania. Zagłosuj na najlepszy produkt na Narodowym Portalu Turystycznym https://www.polska.travel/pl.

Głosuj na Julinek Park - reprezentanta województwa mazowieckiego!

- Internet wyznacza trendy, inspiruje i stanowi kluczowe źródło informacji dla turystów. Przestrzeń cyfrowa pomaga znaleźć najlepsze produkty oraz usługi, a także zachęca do wyjazdów poprzez opinie i cenne rekomendacje internautów. Tak istotne głosowanie Certyfikat Internautów 2023 pozwoli nie tylko wyłonić najlepszy produkt, ale również poznać lepiej zdanie i preferencje użytkowników – przyznał prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke.

Produkty turystyczne ułożone są w kolejności alfabetycznej według nazw województw od lewej do prawej strony. Aby zagłosować należy otworzyć obrazek danego produktu, a następnie nacisnąć przycisk „GŁOSUJ”. Laureat konkursu zostanie objęty programem promocji Polskiej Organizacji Turystycznej.

Głosowanie trwa do 31 października 2023 roku, do godziny 23:59, a ogłoszenie zwycięzcy nastąpi podczas ceremonii wręczenia Certyfikatów POT zaplanowanej na koniec listopada.

Julinek Park kandydatem z województwa mazowieckiego!

Podczas regionalnego etapu konkursu Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego, koordynowanego przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną, Kapituła wybrała Julinek Park jako reprezentanta etapu ogólnopolskiego w kategorii Certyfikat Internautów.

"Julinek Park to niewątpliwie symbol doskonałego połączenia kreatywności i rekreacji. Unikalne zestawienie historii cyrku z różnorodnymi atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych oraz nowoczesnym parkiem wodnym sprawiło, że stał się prawdziwym magnesem przyciągającym turystów z całej Polski. To miejsce promuje aktywny wypoczynek, rozwijając jednocześnie dziedzictwo kulturowe i zapewniając gościom wyjątkową zabawę w otoczeniu natury. To dlatego Julinek Park zasłużył na to wyróżnienie." – podkreśla prezes Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Izabela Stelmańska.

Julinek Park znajdujący się na obszarze dawnej bazy cyrkowej o powierzchni blisko 30 hektarów, oferuje szeroki wachlarz atrakcji. Wśród nich znajdują się m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, tor tubingowy, pole do minigolfa oraz nowoczesny park wodny na wolnym powietrzu. Jako miejsce do aktywnego wypoczynku, oferuje również wypożyczalnię rowerów i sprzętu sportowego. Ze względu na swoją lokalizację stanowi świetną bazę wypadową dla pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek po malowniczych trasach Kampinoskiego Parku Narodowego. Na terenie Julinek Park znajdują się restauracje, punkty gastronomiczne oraz hotel.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych