Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Regulamin

REGULAMIN – ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU www.radom24.pl.

 1. Poniższy Regulamin określa zasady korzystania z serwisu www.radom24.pl .
 2. Wydawcą i właścicielem portalu jest Stowarzyszenie Radom24.
 3. Użytkownik jest zobowiązany do korzystania z Portalu w sposób zgodny z obowiązującym prawem, normami społecznymi i obyczajowymi oraz postanowieniami niniejszego Regulaminu. Zakazane jest dostarczanie przez Użytkowników treści o charakterze bezprawnym.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na stronach Portalu www.radom24.pl przekazów reklamowych oraz komentarzy, które zawierają linki do innych stron www.
 5. Właściciel Portalu nie ma obowiązku publikowania nadesłanych do Redakcji materiałów społecznościowych lub komentarzy i uzasadniania swoich decyzji.
 6. Upoważniony przez Właściciela Portalu Administrator ma prawo dokonywania zmian, poprawek i skrótów we wszystkich nadesłanych do Redakcji materiałach, w tym komentarzach.
 7. Administrator będzie usuwał z Portalu bez uzasadnienia materiały i komentarze naruszające prawo, dobre obyczaje czy normy społeczne - aktualizacja - oraz niedotyczące tematu artykułu pod którym zostały zamieszczone, powielane o tej samej treści.
 8. Użytkownicy Portalu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość i rzetelność materiałów zamieszczanych przez użytkowników serwisu.
 9. Użytkownik przesyłając swoje materiały do Redakcji Portalu www.radom24.pl wyraża automatycznie zgodę na ich publikowanie.
 10.  Administrator i Redakcja Portalu nie ponoszą odpowiedzialności za utratę danych przechowywanych w serwisie na skutek jego awarii.
 11. Dane Autorów publikacji nie podlegają przekazaniu lub użyczeniu innym osobom lub podmiotom. Informacje o Użytkowniku mogą zostać przekazane jedynie uprawnionym na podstawie prawa organom państwa w celu ich wykorzystania w prowadzonych przez nie postępowaniach.
 12. Wszelkie prawa do zamieszczanych na Portalu materiałów, elementów tekstowych, graficznych, multimedialnych oraz elementów aplikacji programistycznych są zastrzeżone. Ich wykorzystywanie w całości lub we fragmentach bez zgody Redakcji Portalu jest zabronione.
 13. Publikowane na stronach Portalu www.radom24.pl informacje o charakterze reklamowym nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 14. Zmiany w niniejszym Regulaminie mogą zostać dokonane w każdej chwili i zyskują moc obowiązująca z chwilą opublikowania ich na naszym Portalu.
 15. Każdy Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem regulaminu, Wydawca ma prawo do jego wiążącej wykładni.

Radom, 28 marca 2011 roku / aktualizacja 6 września 2017 r.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych