Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Grupa ''Speed'' w akcji. Ponad 1100 wykroczeń

dm, KWP 2022-03-09 08:19:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1188 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 961 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 1024 mandaty, a w 31 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 16 praw jazdy oraz 39 dowodów rejestracyjnych.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1188 wykroczeń na drogach naszego województwa. 961 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 14 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 1024 mandaty, a w 31 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 16 praw jazdy oraz 39 dowodów rejestracyjnych, 2 pijanych kierowców i 3, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych