Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Dobre tempo prac przy budowie wiaduktu i kolejnego etapu trasy N-S

dm 2024-06-28 13:35:00

Postępują prace przy budowie wiaduktu w ciągu ulic Żeromskiego i Lubelskiej oraz przy budowie kolejnego odcinka trasy N-S - poinformował na Facebooku prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Na południowej nitce wiaduktu widać już elementy konstrukcji nad samymi torami. Wkrótce podobne prace będą wykonywane na nitce północnej. Równocześnie trwają prace związane z budową przystanku kolejowego. Wszystko wskazuje na to, że jedną jezdnią przejedziemy nad torami już pod koniec tego roku. Cała inwestycja zakończy się natomiast pod koniec kwietnia przyszłego roku.

Po sąsiedzku powstaje też trzeci odcinek trasy N-S, która połączy ulicę Żeromskiego z osiedlem Gołębiów I. Tu prace również przebiegają sprawnie. Na niektórych fragmentach widać już wylany asfalt. Zakończenie inwestycji jest planowane na koniec marca - informuje prezydent Witkowski.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych