Frekwencja była bardzo wysoka bo znejchało się blisko 300 delegatów z całego Mazowsza. Radomski OZPN wystawił silną ekipę, bo nasz okręg reprezentowała grupa 83 osób, czyli jako jedyny okręg zaliczyliśmy ponad 90-procentową obecność na wyborach. W głosowaniu na prezesa MZPN, Zdzisław Łazarczyk nie miał kontrkandydata i zwyciężył prawie przy jednogłośnym poparciu zebranych. Bardziej emocjonujca walka towarzyszyła wyborom do zarządu MZPN. W tym przypadkuzgodnie ze statutem, nowo wybrany prezes mógł zaproponować do zarządu czterech kadydatów. Zaś 20 pozostałych wybrało walne. W wyniku głosowania do zarządu MZPN weszli spośród radomskich delegatów: Sławomir Pietrzyk, Jerzy Leszczyński, Wojciech Pysiak i Sławomir Ignacak. Do Komisji Rewizyjnej wybrany został Stanisław Wątruk (Mogielnica), natomiast do Sądu Koleżeńskiego Zbigniew Owczarek (Kazanów). Odbyły się 3 tajne głosowania. Komisja miała do zliczenia w sumie 900 kart od 300 delegatów, dtąd ogłoszenie wyników nastąpiło dopiero o godz. 2 w nocy.
Zdzisław Łazarczyk znów za sterami mazowieckiego futbolu
Zdzisław Łazarczyk został wybrany na czwartą kadencję prezesem Mazowieckiego Związku Piłki Noznej. Czterech delegatów z regionu radomskiego zasiadać będzie w zarządzie MZPN. Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze zakończyło swoje obrady o godz. 2 w nocy - infromuje ROZPN.
Na zdjęciu: prezes ROZPN, Sławomir Pietrzyk gratulował zwycięstwa prezesowi MZPN, Zdzisławowi Łazarczykowi.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Bezbramkowy remis Radomiaka w Gliwicach

''Sondowanie pola literackiego''. 10 lat Nagrody Gombrowicza

Ratownicy medyczni uczyli się technik samoobrony
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58176/19d91d9f6b5f8d68e476e6b47394ed77-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]
![Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/05/58173/3fc776932de81393ab8038a2662ffb0d-310-180.jpeg)
Mieszkańcy Radomia świętowali z 6MBOT [ZDJĘCIA]
