20-letni Rafał Pszenny dotychczas grał na pozycji przyjmującego. W nowym sezonie siatkarz stanie przed nowym wyzwaniem. Trenerzy zamierzają przekwalifikować zawodnika. – Wojciech Stępień i Robert Prygiel uznali, że Rafał posiada predyspozycje do gry na pozycji libero – zdradza Janusz Stańczuk, prezes Czarnych.
Zapadła też decyzja odnośnie kierownika drużyny. Tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie, zadanie to spełniać będzie Artur Maroszek. - Nie potrzeba chyba tego komentować. To były zawodnik Czarnych, doskonale znający środowisko, a także specyfikę naszej dyscypliny. Na pewno jego doświadczenie będzie bardzo pomocne – podkreśla Janusz Stańczuk.
Pszenny w drużynie, Maroszek kierownikiem
Rafał Pszenny będzie kolejnym siatkarzem pierwszoligowego zespołu Czarnych Radom. Wiadomo również, że w sezonie 2012/13 obowiązki kierownika drużyny pełnić będzie Artur Maroszek.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
![Zaginął Stanisław Sitarski [ZOBACZ ZDJECIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/08/58726/8776bbe58d715fdecaa7f4d1a083c0d6-310-180.jpg)
Zaginął Stanisław Sitarski [ZOBACZ ZDJECIA]

Idziemy po trzeci Sold Out! Teraz czas na Jagiellonię

Hulajnogistka i rowerzysta wpadli w policyjną sieć w Radomiu

Poradnik dotyczący wyboru implantów ceramicznych w Warszawie

Uwaga! Ulica Biała będzie nieprzejezdna na newralgicznym odcinku
