Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa
RADOM aktualna pogoda

Giełdy pracy w PUP. Kogo poszukują pracodawcy?

mkj, PUP 2013-11-14 15:50:00

Powiatowy Urząd Pracy organizuje dwie giełdy pracy. Poszukiwani są specjaliści ds. telefonicznej obsługi klienta oraz magazynierzy.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że 19.11.2013 r. o godz. 10.00 w pok. 221 odbędzie się giełda pracy dla pracodawcy TELEBRIDGE Sp. z o.o., który poszukuje 15 osób na stanowisko:

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Wymagania:

•    umiejętności interpersonalne
•    poprawna dykcja
•    podstawowa znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

•    telefoniczna obsługa klienta

Pracodawca oferuje:

•    pracę w ramach umowy zlecenia
•    dwuzmianowy system pracy (możliwość dopasowania grafiku)
•    wynagrodzenie 2100 zł

Szczegółowe informacje w pok. 133

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że 26.11.2013 r. o godz. 11.00 w pok. 221 odbędzie się giełda pracy dla pracodawcy  INSEL na stanowisko Magazynier – 10 miejsc

Wymagania:
•    książeczka sanitarno-epidemiologiczna
•    zaświadczenie o ukończeniu kursu na wózki widłowe (nie jest wymagana praktyka na wózki)

•    umowa zlecenie
•    wynagrodzenie: 22 zł akord + premia
•    praca w godzinach wieczornych i nocnych
•    możliwość zakwaterowania na miejscu z dowozem lub dojazd we własnym zakresie

•    kompletacja artykułów spożywczych na paletach, na wózkach ręcznych elektrycznych

szczegółowe informacje i zapisy w pok. 133

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu