Czwartek 30 marca
Amelii, Kwiryna, Dobromira
RADOM aktualna pogoda

Poszukiwany ukrywał się w ścianie

dm, KWP 2022-11-08 15:54:00

Białobrzescy policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę ściganego listem gończym i nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Poszukiwany schował się przed policjantami w skrytce zrobionej w ścianie na strychu swojego domu.

Wśród wielu różnych czynności policyjnych, które na co dzień wykonują policjanci jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Białobrzescy   funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ustalili, że na terenie naszego powiatu przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Policjanci ustalili miejsce jego przebywania i w piątkowy wieczór przystąpili do zatrzymania. 

Kiedy funkcjonariusze podjechali pod posesję zauważyli zapalone w domu światło, które po chwili zgasło, a z mieszkania nikt nie wychodził. Wtedy postanowili wejść do środka. Mimo wielokrotnego pukania, nikt nie reagował, zauważyli że jedno okno jest uchylone i postanowili wejść przez nie do wnętrza domu.

Funkcjonariusze sprawdzając pomieszczenia zwrócili uwagę na jedną ścianę na strychu, której otwór wypełniony płytą gipsową nie był do końca wykończony. Gdy funkcjonariusze zastukali w ścianę, usłyszeli odgłos pustej przestrzeni. Po odsunięciu kawałka płyty zobaczyli otwór, a w nim ukrytego 29-latka. Mężczyzna ukrywający się przed Policją sam skonstruował sobie schowek, obudowując ścianę płytą kartonowo-gipsową.

29-latek został zatrzymany. Najbliższe dwa lata spędzi za kratkami.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych