Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Magiczny wieczór w PSP 32 [ZDJĘCIA]

cir, PSP 32 2017-01-14 15:00:00

„Dziś oto wracam, by kolędować” - pod takim mottem w Publicznej Szkole Podstawowej nr 32 w Radomiu odbył się w miniony czwartek wieczór kolęd. Celem tego wyjątkowego spotkania była integracja społeczności szkolnej: uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości oraz oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja wspólnego kolędowania.

Gości, zebranych w specjalnie udekorowanej sali gimnastycznej uroczyście powitała dyrektor, Aleksandra Kaleta. W świąteczny nastrój wprawiła wszystkich kolęda „ Pójdźmy wszyscy do stajenki” wykonana przez chór rodziców, przygotowanych przez panią Wiolettę Latosek. Także rodzice, świetnie ucharakteryzowani wcielili się w role trzech króli, Józefa i Maryi (w tej roli wystąpiła jedna z nauczycielek). 

Zgromadzeni goście, uczniowie oraz grono pedagogiczne chętnie przyłączyli się do wspólnego kolędowania. Razem zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy w ciekawych aranżacjach. Specjalnie na ten wieczoru nauczyciele utworzyli chór, który wykonał kolędę „Hej w dzień narodzenia”, co spotkało się z ogromnym aplauzem publiczności. 

Miłym akcentem było obdarowanie przybyłych gości drobnymi, pamiątkowymi upominkami. Dyrektor Kaleta podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji wieczoru. Wszystkim udzieliła się miła, rodzinna i serdeczna atmosfera, pełna uśmiechu, wzajemnej życzliwości i wielu wzruszeń. Taki wieczór łączy pokolenia i wyzwala niezapomniane emocje, dlatego już na stałe wpisał się w tradycję PSP nr 32. Tym razem zakończyło go wspólne odśpiewanie kolędy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych