Środa 28 września
Luby, Wacława, Salomona
RADOM aktualna pogoda

Utrudnienia podczas pielgrzymki biegowej

dm, MZDiK 2022-08-10 09:39:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze Sztafetową Pielgrzymką Biegową na Jasną Górę, w dniu 11 sierpnia 2022 roku (czwartek) w godzinach około 9:00-9:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia.

Pielgrzymka rozpocznie się około godziny 9:00 przed Wyższym Seminarium Duchownym przy ulicy Młyńskiej, skąd pątnicy pobiegną ulicami Młyńską, Starokrakowską i Krychnowicką w kierunku Kowali. Może to spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne opóźnienia w kursowaniu linii 17 i 18.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie ostrożności w rejonie trasy pielgrzymki i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Organizatorem Sztafetowej Pielgrzymki Biegowej z Radomia do Częstochowy jest stowarzyszenie Biegiem Radom!

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych