Piątek 29 września
Michała, Michaliny, Gabriela
RADOM aktualna pogoda

W sobotę noc spisowa w Urzędzie Miejskim

dm, UM Radom 2021-09-22 17:33:00

30 września zakończy się Narodowy Spis Powszechny. Chcąc wyjść naprzeciw mieszkańcom, którzy z różnych powodów jeszcze się nie spisali, Radom włączył się w akcję „Nocy spisowej”. W najbliższą sobotę, 25 września, w Urzędzie Miejskim (ul. Kilińskiego 30) w godz. 8.00-24.00 będzie można uzyskać pomoc od pracowników urzędu oraz rachmistrzów. Oprócz tego punkt spisowy w urzędzie działa także w każdy dzień powszedni w godzinach 7.30-16.30.

Przypominamy, że udział w spisie jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. Cały czas można skorzystać z podstawowej i najłatwiejszej metody spisowej, czyli samospisu internetowego. Odpowiedni formularz jest dostępny na stronie https://spis.gov.pl/. Dodatkowo do 30 września infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych