Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Na życzenie widzów. Elektrownia zaprasza na trzy projekcje

dm 2023-12-18 14:31:00

Kino studyjne działające przy Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza na trzy projekcje, które wyświetlone zostaną na życzenie widzów.

9, 12, 14, 20 i 27 - 28 XII – CZAS KRWAWEGO KSIĘŻYCA, kryminał, western, reż.  Martin Scorsese, USA 2023, 210’

"Czas krwawego księżyca" to najnowszy film jednego z najważniejszych współczesnych reżyserów - Martina Scorsese ("Wilk z Wall Street").

Produkcja opowiada o serii tajemniczych zaginięć członków bogatego plemienia Osagów mieszkających na obszarach złóż ropy naftowej w Oklahomie. Sprawą zaczyna się interesować nowo powstała agencja federalna FBI w tym agent J. Edgar Hoover.

Od 21 XII  - NIEWIERNI W PARYŻU, dramat, thriller, obyczajowy, reż. Woody Allen, Francja,  2022, 96’

Fanny ( Lou de Laâge ) i Jean ( Melvil Poupaud ) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina ( Niels Schneider ), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi...

Od 29 XII – CHŁOPI, dramat, animowany, reż. DK Welchman, Hugh Welchman, Polska 2023, 116’

Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.

Informacje pod nr tel. (48) 383 60 77, (48) 386 16 60, a także na stronie internetowej www.mcswelektrownia.pl

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych