Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Zniszczył bankomat, bo ten nie wypłacił mu pieniędzy

dm, KWP 2024-03-01 14:00:00

Policjanci z Nowego Miasta nad Pilicą zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Wandal zniszczył bankomat, czym spowodował straty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Teraz 32-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna próbował wybrać gotówkę z bankomatu znajdującego się w pomieszczeniu nowomiejskiej placówki bankowej. Niestety próby nie przynosiły efektu, co wzbudziło w nim złość, którą następnie wyładował kopiąc i uderzając bankomat oraz niszcząc drzwi wejściowe do placówki banku. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 26 tysięcy złotych.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez znajdujący się pomieszczeniu placówki monitoring. Powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze, w wyniku podjętych w tej sprawie czynności operacyjnych, zatrzymali 32-latka podejrzewanego o uszkodzenie mienia.

Przebywający w Nowym Mieście nad Pilicą mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za popełniony czyn odpowie przed sądem, a kara, jaka może mu grozić, to nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych