Środa 24 lipca
Kingi, Krystyny, Antoniego
RADOM aktualna pogoda

Konkurs "Moje Mazowsze" Urzędu Marszałkowskiego

dm 2023-11-10 14:20:00

Samorząd województwa mazowieckiego świętuje 25-lecie. Z okazji jubileuszu powstała piosenka „Moje Mazowsze” skomponowana przez Piotra Rubika do słów Jacka Cygana. Każdy Mazowszanin ma szansę stworzyć swoją własną zwrotkę tej piosenki. Właśnie ruszył konkurs. Prace można przesyłać do 10 listopada.

Konkurs „Moje Mazowsze”

Przy okazji premiery utworu przygotowano też konkurs „Moje Mazowsze”. To wyjątkowa okazja, aby podzielić się swoją perspektywą i twórczym spojrzeniem na nasz wspaniały region.

Zadanie konkursowe

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie „Moje Mazowsze”. Zadaniem konkursowym jest stworzenie swojej własnej zwrotki do utworu „Moje Mazowsze”. Zwrotka powinna składać się z nie więcej niż 210 znaków, włącznie ze spacjami. Zwrotka nie stanie się częścią utworu, stanowi jednak szansę na wyrażenie swych uczuć i więzi z regionem.

Piosenki „Moje Mazowsze” można posłuchać w serwisie YouTube na kanale @BiuroPrasoweMazovia. Niebawem będzie również do odtworzenia na platformie Spotify.

Zgłoszenia do konkursu

Prosimy o przesyłanie swoich prac na adres e-mail: mojemazowsze@mazovia.pl, z tytułem wiadomości: Konkurs „Moje Mazowsze". Konkurs trwa do 10 listopada 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursu znajdą Państwo w regulaminie konkursu na stronie https://mazovia.pl/pl/konkursy/nasze-mazowsze.html

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych