Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

KM przedłużają promocję 10% rabatu na zakup biletów okresowych

dm, KM 2023-11-23 14:25:00

Od września, podróżni, którzy kupują bilety okresowe w aplikacji mobilnej KM, otrzymują 10 proc. zniżki. Dzięki temu można zaoszczędzić od kilkudziesięciu złotych miesięcznie do ponad 150 zł przy zakupie biletu kwartalnego. Promocją są objęte bilety: odcinkowe (miesięczne, kwartalne), sieciowe (miesięczne, kwartalne i roczne) i strefowe KM (miesięczne i kwartalne). Bilety w promocyjnych cenach będzie można kupić do końca lutego 2024 r.

Aplikacja mobilna Kolei Mazowieckich jest nowoczesna i intuicyjna, umożliwia zakup prawie wszystkich biletów w dowolnym miejscu i o każdej porze. Posiada m.in. funkcję automatycznego odnowienia biletu, możliwość odroczonej płatności oraz wybiera najkorzystniejszą ofertę cenową.

Daje nie tylko nieograniczony oraz komfortowy dostęp do kasy biletowej i punktu informacji. Jest również kompatybilna z systemem IKM. Zastosowany został mechanizm wspólnego logowania do aplikacji mobilnej i strony internetowej https://bilety.mazowieckie.com.pl/

Podróżni korzystający z aplikacji mogą skorzystać także z różnych form płatności. Za bilet można zapłacić, korzystając z karty płatniczej, BLIKA czy wybierając opcję szybkiego przelewu.

Przypominamy, że aplikacja mobilna jest dostępna w sklepach App Store, Google Play oraz App Gallery pod nazwą przewoźnika „Koleje Mazowieckie – KM”. Aby z niej skorzystać, należy ją pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych