Środa 12 sierpnia
Klary, Lecha, Hilarii

Jedna z radomskich pływalni zamknięta. Jest oficjalny komunikat MOSiR-u

opr. mk 2026-07-12 13:37:00

W niedzielę 12 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że na okres czterech dni zamyka Pływalnię Orka.

Pływalnia Orka w Radomiu

autor: MOSiR Radom

- Informujemy, że w dniach od 13 do 16 lipca br. z powodu prac prowadzonych przez RADPEC, Pływalnia "Orka" przy ul. Młynarskiej 17 będzie zamknięta - czytamy w komunikacie MOSiR-u.

Sportowy ośrodek w Radomiu zaprasza za to w tych dniach do Aquaparku "Neptun" oraz na Pływalnię "Fala". Ta ostatnia mieści się przy ulicy Chrobrego. Ma 25×12,5 m długości i 6 torów. Jej głębokość wynosi 1.20-1.80 m. Pływalnia czynna jest w godz. 6.30-21.30.

Komentarze naszych czytelników

  • miejskie spółki

    2026-07-13 09:56:33

    pracownicy mosiru nie przepracowują się . fucha po znajomości i nic nie trzeba robić a kasa leci

  • Do miejskie spółki bez pod PiS u

    2026-07-13 10:24:53

    Weź się debilu utop albo skocz na głowę do pustego basenu. Jak ci żal że jest kasa bez pracy to złóż swoją ofertę. Suski ci referencje wystawi. W wodociągach miejskich już się Kowalski przepracował. I Witkowski go na zbity pysk z pracy wywalił. Bo brał pieniądze i nic nie robił.

  • Spółki Radżastanu

    2026-07-13 10:39:59

    Same pociotki, kumoterstwo, nepotyzm, partyjniactwo, wymieniać tych od Radzia i chłopka z Zakrzewa ?

  • Sanepid

    2026-07-13 14:41:36

    Nic się nie stało. Suski, Kosztowniak, Fogiel, Skurkiewicz z Kwiecień kontrolę  pływalni poselską przeprowadzili. Szukali orki . Tej co to Kosiniak Kamysz w basenie miał ją ukrywać. Teraz trzeba spuścić całą zasyfioną wodę i dezynfekcję  w budynku przeprowadzić. 

  • Sanepid Radom

    2026-07-13 14:42:06

    Nic się nie stało. Suski, Kosztowniak, Fogiel, Skurkiewicz z Kwiecień kontrolę  pływalni poselską przeprowadzili. Szukali orki . Tej co to Kosiniak Kamysz w basenie miał ją ukrywać. Teraz trzeba spuścić całą zasyfioną wodę i dezynfekcję  w budynku przeprowadzić. 

  • patologia obywatelska

    2026-07-15 11:54:55

    do rad nadzorczych szpitala mechaników się bierze to jak ma tu być dobrze

Dodaj komentarz

Nie przegap