Wtorek 25 czerwca
Łucji, Wilhelma, Albrechta
RADOM aktualna pogoda

Tadeusz Wydra nie żyje. Pogrzeb w środę

bch 2013-03-25 14:28:00

W poniedziałek rano zmarł Tadeusz Wydra. W 2001 roku pełnił funkcję dyrektora Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu, był także prezesem Agencji Rozwoju Radomia 2001 oraz dyrektorem generalnym Ministerstwa Finansów. Miał 55 lat.

Tadeusz Wydra był absolwentem Zespołu Szkół Elektronicznych w Radomiu oraz Wydziału Transportu Wyższej Szkoły Inżynierskiej. Studia podyplomowe podjął też na wydziałach: Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Był pracownikiem działu łączności i automatyki PKP Radom, nauczycielem Zespołu Szkół Elektronicznych, a także dyrektorem Urzędu Wojewódzkiego w Radomiu i prezesem Agencji Rozwoju Radom 2001. Od lutego 1999 r. był dyrektorem generalnym Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. W 2002 r. Tadeusz Wydra został dyrektorem departamentu zarządzania kadrami w służbie cywilnej w Urzędzie Służby Cywilnej, a następnie dyrektorem generalnym w Ministerstwie Finansów.

Pogrzeb  ś.p. Tadusza Wydry odbędzie się w najbliższą środę o godz. 13.00 w radomskiej Katedrze.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych