Czwartek 22 luty
Małgorzaty, Marty, Piotra
RADOM aktualna pogoda

Mężczyzna z maczetą i siekierą wszedł do centrum handlowego

dm, rmf24.pl 2021-11-14 11:53:00

Do niecodziennej sytuacji doszło w Centrum Handlowm M1 w Radomiu. Policjanci obezwładnili mężczyznę, który przez pasaż handlowy przeszedł z maczetą i siekierą, a następnie zabarykadował się w jednym z punktów usługowych.

Zatrzymany mężczyzna to mieszkaniec Radomia. Wszedł z parkingu do centrum handlowego trzymając w rękach długą maczetę oraz siekierę. Pasażem handlowych przeszedł kilkadziesiąt metrów.

Następnie 46-latek wszedł do salonu jednej z sieci telefonii komórkowej. Nikomu nie groził, nie wziął zakładników, ale gdy pracownicy uciekli, zamknął salon i krzyczał, że zrobi sobie krzywdę. Niedługo potem na miejscu pojawili się wezwani policjanci - najpierw negocjowali z mężczyzną, a później go obezwładnili.

Mężczyzna ma poważne rany, m.in. szyi, do której przykładał sobie wielokrotnie ostrą maczetę.

Na razie nie wiadomo, co kierowało 46-latkiem. Został zabrany do szpitala - tam zostanie przebadany na obecność alkoholu i środków odurzających. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna - zanim wszedł do galerii handlowej - wcześniej pojawił się z maczetą przed innym, znajdującym się w pobliżu sklepem. Z pierwotnego planu jednak zrezygnował i udał się do centrum handlowego.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych