Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Czujniki czadu dla seniorów

dm, ZDZ 2021-08-16 14:00:00

Trwa realizacja programu Gminy Miasta Radomia - mającego na celu wyposażenie kolejnych już 400 radomskich seniorów - w bezpłatne czujniki czadu.

Przedsięwzięcie jest skierowane do mieszkańców w wieku 65+, którzy w swoich budynkach/lokalach mieszkalnych używają urządzeń grzewczych z otwartą komora spalania.

Oprócz odebrania czujników, uczestnicy projektu wezmą udział prelekcjach (każda dla ok. 40 uczestniczek i uczestników programu) na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą czad.

Warunkiem otrzymania tego urządzenia jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go osobiście lub przez pełnomocnika do Centrum Kształcenia Zawodowego - Radom, ul. Saska 4/6 lub Centrum Aktywności Seniorów - Radom, ul. Traugutta 31/33.

Program, podobnie jak jego poprzednie edycje, realizuje Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ. Na stronie www.szkolyradom.zdz.kielce.pl dostępne są wszystkie kryteria naboru seniorów zainteresowanych posiadaniem czujnika czadu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych