Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Koncert Krystyny Prońko w Amfiteatrze

dm, MOK "Amfiteatr" 2023-10-12 08:32:00

Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr" zaprasza na koncert Krystyny Prońko.

27.10 | 19:00
Krystyna Prońko – koncert

Krystyna Prońko jest absolwentką Akademii Muzycznej Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Swoją artystyczną drogę rozpoczęła wraz z zespołem Refleks, w późniejszym okresie współpracując z takimi gwiazdami jak Czesław Niemen, Janusz Koman, Skaldowie czy Czerwone Gitary. Jest wielokrotną laureatką Festiwalu Opolskiego. Brała udział jako gość w licznych polskich i zagranicznych festiwalach oraz trasach koncertowych – w tym w USA, byłym NRD, byłej Czechosłowacji, byłym ZSSR, a także w Szwecji.

W swym dorobku ma niezaprzeczalne  hity – „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy” czy „Papierowe ptaki”.

BILETY WSTĘPU: 100 zł – w przedsprzedaży; 120 zł – w dniu koncertu. Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5 (płatność wyłącznie gotówką):

Klub muzyczny "Dzikie Węże" - ul. Parkowa 1. Liczba miejsc ograniczona.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych