Niedziela 14 czerwca
Elizy, Bazylego, Waleriana

Rozbiórka parkingu to nie takie hop-siup. Mija już miesiąc, a końca nie widać [FOTO]

cir 2026-06-03 08:41:00

Trwa wyburzanie wielopoziomowego parkingu „Parkuj i Jedź” przy ulicy Kelles-Krauza i to dopiero połowa rozbiórki. 
 

Jeszcze spora cześć parkingu czeka na potraktowanie młotem pneumatycznym

autor: R24

Na placu robót pojawiła się druga maszyna do pneumatycznego rozbijania betonu. Roboty trzeba prowadzić z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Pospiech nie jest wskazany. Przypomnijmy - podczas rozbiórki starej szkoły przy ul. 25 Czerwca na miejscu, której stoi teraz Zespół Szkół Muzycznych zginął jeden z pracowników ekipy rozbiórkowej, przygnieciony walącą się ścianą. 

W miejscu zburzonego parkingu powstanie najwyższy w mieście wieżowiec. Więcej o tym pisaliśmy tutaj. teraz zapraszamy do oglądania zdjęć z obecnego stanu robót rozbiórkowych.
 

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • mi(RR)co

    2026-06-03 08:59:53

    Podobno parking groził zawaleniem, a teraz okazuje się że jest mocniejszy niż wskazywały ekspertyzy. Gdzie jest prawda ?

  • Reyczak

    2026-06-03 09:23:55

    W dobrej katolickiej wierze w tym miejscu powinny powstać ku czci Jarosława Kaczyńskiego dwie srebrne wieże

  • Sobieray

    2026-06-03 09:24:11

    W dobrej katolickiej wierze w tym miejscu powinny powstać ku czci Jarosława Kaczyńskiego dwie srebrne wieże

  • WIEŻOWIEC PISMAKI WIEŻOWIEC

    2026-06-03 09:32:52

    Jesteście pewnie, że postanie słynny WIEŻOWIEC, a nie  101 piętrowy biurowiec?

  • Arche

    2026-06-03 13:01:52

    PiS by optował i zbudował krzywą wieżę w PiSdzie

  • Arche on

    2026-06-03 13:04:17

    PiS by optował i zbudował krzywą wieżę w PiSdzie . Na strychu pokoje na godziny. A pod wieżą trzy piętrowe bunkry przeciw jądrowe 

  • zoba

    2026-06-03 13:21:44

    Frysztak stracił 600 tys mieszkańców miasta.  A teraz ta władza nie potrafi nawet rozebrać parkingu. Won z Tuskolubnymi w Radomiu

  • rex

    2026-06-03 13:22:14

    Frysztak stracił 600 tys mieszkańców miasta.  A teraz ta władza nie potrafi nawet rozebrać parkingu. Won z Tuskolubnymi w Radomiu

  • agnieszka

    2026-06-03 14:12:37

    a Radomiu tylko do rady nadzorczej jest hop siup

  • Agnes

    2026-06-05 09:18:17

    Hop siup po kanapie  Agnieszka w Radomiu przecież nie mieszka. Jak Rada to tylko do Kaczyńskiego  starego Dziada. Nadzorca  złodziei. Lepiej od czasu do czasu z mądrym stracić jak z głupim debilem ukradzione znależć.

  • Agnes Radomianka

    2026-06-05 09:18:50

    Hop siup po kanapie  Agnieszka w Radomiu przecież nie mieszka. Jak Rada to tylko do Kaczyńskiego  starego Dziada. Nadzorca  złodziei. Lepiej od czasu do czasu z mądrym stracić jak z głupim debilem ukradzione znależć.

  • Agnes Radomianka z Radomia

    2026-06-05 09:19:00

    Hop siup po kanapie  Agnieszka w Radomiu przecież nie mieszka. Jak Rada to tylko do Kaczyńskiego  starego Dziada. Nadzorca  złodziei. Lepiej od czasu do czasu z mądrym stracić jak z głupim debilem ukradzione znależć.

Dodaj komentarz

Nie przegap