Piątek 21 czerwca
Alicji, Alojzego, Rudolfa
RADOM aktualna pogoda

31 wypadków, 3 osoby zginęły. Policja podsumowała majowy weekend

dm, KWP 2022-05-04 15:40:00

Dobiegł końca długi majowy weekend. Dla funkcjonariuszy był to czas wytężonej pracy, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Na drogach woj. mazowieckiego doszło do 31 wypadków, w których zginęły 3 osoby. Policjanci zatrzymali 85 nietrzeźwych kierujących.

Za nami długi majowy weekend. W ciągu tych kilku dni mazowieccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżnych. Liczne policyjne kontrole, które były prowadzone na drogach miały jeden, główny cel - aby wszyscy zmotoryzowani, którzy wybierali się w podróż, wrócili z niej bezpiecznie, cało i zdrowo - informują mundurowi.

Od piątku do wtorku na mazowieckich drogach doszło do 31 wypadków, w których rannych zostało 37 osób, a 3 osoby zginęły. Podczas majowego weekendu nie zabrakło kierowców, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym czasie policjanci udaremnili dalszą jazdę 85 nietrzeźwym kierowcom.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS.

    2022-05-04 11:12:53

    Czy RYŻA (ROGACZ) POrówa ze SMOLEŃSKA już ZDECHŁA?

  • lucjan/na

    2022-05-05 00:44:42

    MAŁYSAą wstawaj.Rogale trzeba rozwieść.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych