Czwartek 20 czerwca
Bogny, Florentyny, Bożeny
RADOM aktualna pogoda

Są oferty na budowę trybun przy Struga i przebudowę ul. Wolanowskiej

dm 2024-03-20 14:27:00

Miasto otworzyło dziś oferty, które wpłynęły w przetargach na budowę dwóch brakujących trybun na stadionie przy ulicy Struga 63 oraz na przebudowę ulicy Wolanowskiej.

- W pierwszym mamy osiem ofert, z których dwie mieszczą się w kwocie zapisanej w naszym budżecie. Firma Betonox Construction proponuje wykonanie prac za 39 mln 590 tys. zł, a Arbud Investment – za prawie 44 mln 100 tys. zł - poinformował prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

W przetargu na przebudowę całej ulicy Wolanowskiej wraz z przebudową skrzyżowania Maratońskiej i Dębowej, wpłynęło natomiast pięć ofert. - Tu też dwie firmy proponują ceny mieszczące się w założonym budżecie. Oferta firmy Strabag opiewa na nieco ponad 58 mln 330 tys. zł, natomiast Budromostu-Starachowice na ponad 58 mln 650 tys. zł - dodał prezydent.

Teraz oferty zostaną sprawdzone pod względem formalnym i rachunkowym.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych