Niedziela 14 lipca
Marcelina, Ulryka, Bonawentury
RADOM aktualna pogoda

Rusza przebudowa skrzyżowania

dm, MZDiK 2024-07-08 09:54:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przebudową skrzyżowania ulic Maratońskiej i Dębowej, od dnia 10 lipca 2024 roku (środa) wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu na odcinkach obu tych ulic. Wyznaczone będą również oznakowane objazdy.

Roboty drogowe związane z przebudową skrzyżowania ulic Maratońskiej i Dębowej oraz budową na nim sygnalizacji świetlnej wiążą się z koniecznością wprowadzenia czasowych zmian w organizacji ruchu. Będą one polegały na zamknięciu dla ruchu kołowego odcinków ulicy Dębowej pomiędzy ulicami Bagienną a Maratońską oraz Maratońską a Mączną oraz wyłączeniu prawych i lewych pasów ruchu ulicy Maratońskiej bezpośrednio przed skrzyżowaniem (ruch z obu stron będzie tam do odwołania możliwy wyłącznie środkowymi pasami - tylko na wprost).

Oznakowane objazdy dwóch zamkniętych odcinków ulicy Dębowej zostaną wyznaczone w obu kierunkach następującymi ulicami: Dębową, Lustrzaną (z powrotem prosto przez Limanowskiego), Limanowskiego i Maratońską, a także Stasieckiego (bezpośrednio albo przez Kosowską i Suchą), Limanowskiego i Maratońską.

Autobusy komunikacji miejskiej linii 13 kursują na Borkach objazdem już od 22 czerwca 2024 roku, to znaczy od wprowadzenia wakacyjnych rozkładów jazdy.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych