Piątek 1 marca
Antoniego, Radosława, Albina
RADOM aktualna pogoda

Malowali bombki dla 2-letniej Zuzi

dm, UM Radom 2023-12-04 13:40:00

Politycy, samorządowcy, dziennikarze, artyści sportowcy i społecznicy wzięli udział w dorocznej charytatywnej akcji "Malowanie bombek – Przyjaciele dzieciom". Tradycyjnie, zaproszeni przez prezydenta Radosława Witkowskiego goście, wspólnie malowali bombki, które później zostaną zlicytowane, a dochód będzie przeznaczony na pomoc choremu dziecku.

Wszystkie bombki wykonane przez uczestników akcji od 6 grudnia będzie można oglądać na stoisku promocyjnym miasta w Galerii Słonecznej. Internetowa licytacja odbędzie się w dniach od 15 do 17 grudnia. Informacja i link do grupy, na której będzie można licytować bombki, pojawi się na stronie radom.pl i na profilu FB Kultura Radom.

Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na leczenie niespełna 2-letniej Zuzi, która urodziła się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Pieniądze zebrane podczas licytacji zostaną przeznaczone na operację ortopedyczną, rehabilitację i ortezę.

Galeria zdjęć

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych