Wtorek 27 września
Damiana, Amadeusza, Mirabelli
RADOM aktualna pogoda

24 godziny w pociągach na Mazowszu. Będzie książka!

mn 2011-03-29 17:58:00

Piotr Goszczycki, miłośnik kolei z Warszawy w 24 godziny objeździł Mazowsze. Odwiedził także i Radom. Teraz napisze książkę z podróży.

Pan Piotr jest wielkim miłośnikiem kolei. Dlatego też postanowił objechać Kolejami Mazowieckimi całe nasze województwo. Nie byłoby w tym może niczego specjalnego, gdyby nie fakt, że w 24 godziny zdołał - wykorzystując bilet dobowy - pokonać 1001 kilometrów! Cała wyprawa kosztowała pana Piotra raptem 30 zł!

Podróż rozpoczęła się 29 marca pół godziny po północy na Dworcu Warszawa Wileńska, a skończyła w nocy na stacji Warszawa Wola Grzybowska. Na trasie przejazdu Pan Piotr odwiedził Tłuszcz, Siedlce, Czeremchę, Skier-niewice, Radom, Skarżysko – Kamienną, Dęblin oraz Piastów. W sumie podróżował 14 pociągami.

- Bilet dobowy Kolei Mazowieckich stał się dla mnie inspiracją do odbycia podróży po Mazowszu. Początkowo planowałem zwiedzić północną część województwa, ale po podliczeniu odległości byłoby to tylko ok. 700 km. Pomyślałem, że to trochę mało i że można przejechać znacznie więcej. Ostatecznie ułożyłem trasę przejazdu obejmującą część zachodnią i południową, co dało mi w sumie 1001 km.– mówi Piotr Goszczycki.

Pokłosiem tej dość intrygującej wycieczki ma być książka pt. "Doba na Mazowszu", jako zapis relacji z podróży.

Warto podkreślić, że bilet dobowy imienny KM to bilet umożliwiający swobodne przemieszczanie się pociągami osobowymi, uruchamianymi przez „Koleje Mazowieckie-KM” sp. z o.o. przez 24 godziny od daty i terminu jego wydania lub od terminu wskazanego przez nabywcę. Cena biletu wg taryfy normalnej wynosi 30,00 zł (opłata zry-czałtowana).

Komentarze naszych czytelników

 • Stefano Pessina

  2022-04-25 11:59:54

  Złóż wniosek o pożyczkę tutaj z niską oprocentowaniem 3%, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną, podając poniższe dane.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Stefano_Pessina

  stefanopessina0010@gmail.com
  WhatsApp: +48 732 104 284
  Ciepłe pozdrowienie
  Wiceprezes i Dyrektor Generalny,
  Walgreens Boots Alliance.
  Stefano Pessina

 • martyna

  2022-05-30 13:10:19

  Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodów? Nie ma problemu, nawet jeśli utkniesz w banku i nie masz dostępu do finansowania, skontaktuj się z tym e-mailem: martynakaczor09@gmail.com poznać bezproblemowe warunki pożyczki i finansowania oraz pożegnać się z problemami finansowymi. +48507850727

 • max willliam

  2022-09-02 10:50:38

  Potrzebujesz finansów?
  Szukasz finansów?
  Szukasz pieniędzy na powiększenie swojego biznesu?
  Pomagamy osobom prywatnym i firmom uzyskać kredyt na działalność gospodarczą
  rozszerzanie i zakładanie nowego biznesu na dowolną kwotę. Uzyskaj pożyczkę z przystępnym oprocentowaniem 3%. Czy potrzebujesz tej gotówki/pożyczki na działalność gospodarczą i rozliczanie rachunków? Następnie wyślij do nas wiadomość e-mail, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem adresu e-mail: maxcreditfinance@googlemail.com nadal tylko na WhatsApp +917458095182

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych