Środa 19 czerwca
Gerwazego, Protazego, Borzysława
RADOM aktualna pogoda

Zmiany godzin pracy MOPS

dm, MOPS 2021-05-15 10:59:00

Od 17 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu wraca do pracy w godzinach od 7:30 do 15:30, czyli takich jakie obowiązywały przed wprowadzeniem systemu pracy zmianowej. Obsługa interesantów będzie odbywać się na dotychczasowych zasadach.

W dalszym ciągu będą obowiązywać obostrzenia epidemiczne w obsłudze interesantów. Klienci nie będą mogli wchodzić do budynku. Wyjątkiem będą osoby, które zostaną wezwane do uzupełnienia dokumentów. W takich przypadkach obsługa interesantów odbywać się będzie w sali Działu Obsługi Mieszkańców - wejście B. Klienci obsługiwani będą w godzinach: poniedziałek - od 8:00 do 17:00, wtorek - piątek - od 8:00 do 15:00.

Wszelką korespondencję do Ośrodka składać można drogą elektroniczną, za pośrednictwem poczty lub do urn umieszczonych w głównym wejściu do Ośrodka do godziny 19:00 oraz z boku budynku (wejście C - od parkingu) w godzinach obsługi klientów.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych