Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Wiele się dzieje na budowie lotniska w Radomiu [WIDEO, ZDJĘCIA]

r24 2021-11-30 15:30:00

Ostatnie tygodnie przyniosły kolejne postępy robót na lotnisku Warszawa-Radom. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć i filmów.

Jak już pisaliśmy, w terminalu powstającego lotniska trwają prace instalacyjne i wykończeniowe. Trwa montaż i sprawdzanie systemów oraz roboty wokół budynku. Jak prezentuje się terminal, najlepiej widać na wykonanych ostatnio zdjęciach z drona, a jak postępowała budowa na przestrzeni miesięcy, pokazuje pierwszy z poniższych filmów.

Równolegle ekipy budowlane i montażowe uwijają się przy wieży kontroli lotów i strażnicy Lotniskowej Straży Pożarnej, które powstają po południowej stronie drogi startowej. Postawiono też maszt telekomunikacyjny TETRA. 50-metrowa konstrukcja strunowo-betonowa będzie służyła do wewnętrznej łączności lotniskowej. Maszt wybudowany na terenie terminala jest jednym z najwyższych obiektów w Radomiu.

Wszystkie prace przebiegają zgodnie z planem. Przypomnijmy, że pierwsze loty zaplanowano na wiosnę 2023 roku.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych