Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Utrudnienia podczas przejazdu rowerzystów

dm, MZDiK 2021-07-17 08:47:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku ze zgromadzeniem pod nazwą Jazda z Miasta (przejazd rowerzystów), w dniu 18 lipca 2021 roku (niedziela) w godzinach około 10:00-10:40 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i w komunikacji w południowej części Radomia.

Przejazd rowerzystów (według zapowiedzi organizatorów - około 50 osób) odbędzie się pod nadzorem policji sprzed salonu rowerowego Rodex przez ulice Wierzbicką, Warsztatową, Lipskiego (obwodnicę) i Stalową do przejazdu kolejowego. Dalsza część trasy (kierunek docelowy: Orońsko) będzie już za granicą Radomia.

Przejazd kolumny może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu kołowym (szczególnie na skrzyżowaniach), a także ewentualne kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 7, 12, 14 i 25 w rejonie Południa i Potkanowa.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w sąsiedztwie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem lub - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu miasta.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych