Środa 6 grudnia
Mikołaja, Jaremy, Leontyny
RADOM aktualna pogoda

Od poniedziałku zamknięty punkt wymazowy przy szpitalu na Józefowie

dm, wss.com.pl 2021-06-20 12:17:00

Zgodnie z decyzją Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, punkt pobrań materiału biologicznego do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 przy Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, od poniedziałku (21 czerwca) zostaje zamknięty.

Ponadto zmienią się godziny pracy Punktu Szczepień działającego przy szpitalu. Od poniedziałku, 21 czerwca punkt będzie czynny w godzinach od 8 do 18.

- Zapraszamy na szczepienie osoby chcące się zaszczepić, a które nie są zapisane w terminarzu szczepień. Od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-18:00 można zgłosić się do Punktu Szczepień - tego samego dnia szczepionka zostanie podana. Dysponujemy wolnymi terminami w czerwcu. Zapraszamy do naszego punktu! By się zaszczepić, należy wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych. Formularze są dostępne na stronie internetowej szpitala oraz w punkcie szczepień - czytamy na stronie placówki na radomskim Józefowie.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych