Niedziela 26 czerwca
Jana, Pawła, Miromira
RADOM aktualna pogoda

Lotnisko w Radomiu ma nowe logo

dm, PPL 2022-01-11 16:30:00

Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" rozstrzygnęło konkurs na realizację projektu graficznego i elementów systemu identyfikacji wizualnej dla budowanego portu w Radomiu. Wybrano koncepcję zaproponowaną przez agencję Bprog.

Główny element logotypu skonstruowany jest z symboli kojarzących się z lotami, różnymi kierunkami świata, drogą, słońcem, bezpieczeństwem, a razem tworzy energiczną i pozytywną całość - czytamy na fanpage'u lotniska w Radomiu.

- Nowoczesny krój typografii zapewnia profesjonalny i ciepły odbiór. Wpisuje się w rodzinność oraz wakacyjność - opisują proces tworzenia projektu graficznego autorzy logotypu.

Koncepcja została zaprojektowana w kolorach żółtym oraz niebieskim. Intensywny żółty kolor symbolizuje nowoczesność, otwartość i radość. Niebieski kolor oznacza zaufanie, godność, a w podróżach lotniczych kojarzy się niebem i oceanem. Oba kolory i ich odcienie tworzą idealne połączenie - dodaje port.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych