Sobota 15 sierpnia
Marii, Napoleona, Stelii

Adrian Zandberg w Radomiu. Spotkanie z mieszańcami na Pl. Konstytucji 3 Maja

cir 2026-07-24 09:17:00

Adrian Zandberg, poseł na Sejm i współprzewodniczący Partii Razem odwiedzi dziś Radom. Otwarte spotkanie z mieszkańcami jest częścią ogólnopolskiej trasy TurboPolska.
 

Adrian Zandberg, podczas jednej z poprzednich wizyt w Radomiu

autor: R24

TurboPolska to przedstawiona przez Partię Razem wizja ambitnego, nowoczesnego i sprawiedliwego państwa, które prowadzi aktywną politykę rozwojową i planuje najważniejsze inwestycje z wyprzedzeniem większym niż jedna kadencja. Jej główne hasło - „Polska z atomu, krzemu i stali” - odnosi się do rozwoju energetyki jądrowej, nowoczesnego przemysłu, nowych technologii oraz polskiej nauki.

Spotkanie w Radomiu odbędzie w piątek o godzinie 19:00 na Placu Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie ma charakter otwarty.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Radomia i regionu, niezależnie od ich dotychczasowych sympatii politycznych. Zapowiadają, że spotanie będzie również okazją do bezpośredniej rozmowy z Adrianem Zandbergiem oraz zadawania pytań dotyczących propozycji programowych Razem, przyszłości Radomia i kierunku rozwoju Polski.

Komentarze naszych czytelników

  • KałOwatośc

    2026-07-24 09:52:26

    Niech zetrze uśmiechniętym uśmiechy z ryjów 

  • Yui

    2026-07-24 09:56:52

    Nareszcie jakaś wizja polskiego państwa inna niż koryto dla wybranych.

  • wyborca

    2026-07-24 10:46:30

    zapomniał jaj tuska popierał

  • Kopa w dupsko

    2026-07-24 12:10:51

    Jeszcze jeden debil do składu PiSu . Narodowy komunista . Chłopak śląski w dupie szeroki. W barach wąski 

  • Okodemona

    2026-07-24 14:14:36

    Tym razem socjalizm musi się udać !

Dodaj komentarz

Nie przegap