Poniedziałek 15 kwietnia
Anastazji, Wacława, Leonida
RADOM aktualna pogoda

Marta Michalska-Wilk podsumowała kampanię wyborczą

dm 2023-10-11 16:08:00

Marta Michalska-Wilk, startująca z trzeciej pozycji listy Koalicji Obywatelskiej do Sejmu RP, podczas dzisiejszej konferencji prasowej, podsumowała swoją kampanię wyborczą.

- Dziękuję każdemu, kogo spotkałam na swojej drodze podczas kampanii wyborczej. Za wszystkie rozmowy, słowa wsparcia, kciuki i uśmiechy, którymi się dzieliliście państwo ze mną. To był cudowny czas, kiedy otrzymałam od was bardzo dużo pozytywnej energii i wiary, że te wybory wygramy. Ostatnie godziny spędzę na rozmowach z mieszkańcami mojego kochanego miasta i regionu - powiedziała wiceprezydent Radomia.

Kandydatka do Sejmu RP mówiła także, kiedy radomianie mogą spodziewać się realizacji jednego z postulatów, tj. utworzenia oddziału dla dzieci i młodzieży z problemami psychicznymi i poradniami psychiatrycznymi: - Mam nadzieję że zabierzemy się do pracy dzień po wygranych wyborach. Będziemy rozmawiać z Unią Europejską, o tym aby zostały nam odblokowane środki, chociażby z Krajowego Planu Odbudowy. To jest to miejsce, z którego nasze miasto te pieniądze może pozyskać i właśnie stąd te pieniądze mogą się znaleźć na takie inwestycje.

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych