Sobota 13 lipca
Irwina, Margarety, Sary
RADOM aktualna pogoda

Charytatywne warsztaty z linorytu

dm 2024-01-29 11:37:05

Zapraszamy do udziału w warsztatach dla dorosłych w Elektrowni. Tematem zajęć będzie linoryt. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać jedną z najpopularniejszych technik grafiki warsztatowej.

Proces tworzenia własnej pracy odbywać się będzie pod kierunkiem Natalii Kipiel, która na co dzień współprowadzi studio tatuażu Popioły w Radomiu. Artystka w swoich projektach inspiruje się klasycznymi dziełami malarstwa nowożytnego. Linoryt jest dla niej techniką, w której eksploruje zupełnie odmienne formy ekspresji względem rysunku na ciele. Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona własną pracę w linoleum, która następnie zostanie odbita prasą na papierze. Celem warsztatów jest nie tylko zainteresowanie techniką graficzną, ale także pomoc walczącemu o życie chłopcu. Cały dochód ze zbiórki prowadzonej podczas zajęć zostanie przekazany dla 8-letniego Kuby Stankiewicza. Zasady udziału w warsztatach przekazane będą osobom zainteresowanym po kontakcie mailowym z działem edukacji.

Charytatywne warsztaty z linorytu

4 lutego 2024, godz. 12.30

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: edukacja@mcswelektrownia.pl

Czas trwania: 3 h

Cena: 2 zł (podczas warsztatów prowadzona będzie zbiórka dla 8-letniego Kuby)

Dla kogo: osoby dorosłe, młodzież od 16 roku życia

Prowadzenie: Natalia Kipiel

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych