Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Bookujemy Radom po raz trzeci

dm, MBP 2022-05-13 11:54:00

Miejska Biblioteka Publiczna im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich zaprasza na weekendową grę miejską. 14 i 15 maja startuje „Bookujemy Radom III”.

W tej edycji na wszystkich radomian czekać będzie aż 50 nowości wydawniczych ukrytych w przestrzeni miejskiej. Aby do nich trafić należy rozwiązać zagadki, które w samo południe opublikowane zostaną w mediach społecznościowych biblioteki (14 maja pierwszą pulę - dwadzieścia zagadek na Facebooku i pięć na Instagramie, druga pula ruszy 15 maja).

- W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. Dla szczególnie aktywnych graczy, którym nie uda się dotrzeć do vouchera przewidujemy książkowe nagrody pocieszenia - warunkiem jest zrelacjonowanie przebiegu poszukiwania nagrody w swoich mediach społecznościowych i oznaczenie go hasztagiem #BookujemyRadom - informują organizatorzy.

Wydarzenie kończy trwający od 8 maja XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Regulamin gry miejskiej dostępny jest na stronie internetowej mbpradom.pl.

Komentarze naszych czytelników

  • RADOM to PIS.

    2022-05-13 13:03:34

    No proszę ,,atrakcje,, PO wuju.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych