Czwartek 18 kwietnia
Apoloniusza, Bogusławy, Go¶cisława
RADOM aktualna pogoda

Sprawdzony pomysł na biznes: własny salon podłóg i drzwi - czy to się opłaca?

Artykuł sponsorowany 2021-06-15 06:00:00

Każdy kto myśli o własnej działalności gospodarczej rozważa różne pomysły i sposoby jej organizacji. Warto w takim przypadku sprawdzić możliwości franczyzy czyli wejścia w gotowy, sprawdzony już format, który wymaga mniejszych nakładów finansowych niż budowanie biznesu od podstaw. Istotna jest także branża działalności i jej rynkowe perspektywy – dlatego warto czerpać ze sprawdzonych pomysłów.

Jedną z możliwości opartych o współpracę franczyzową jest możliwość stworzenia specjalistycznego salonu podłóg i drzwi – w ramach sieci DDD Dobre Dla Domu. Salony DDD to pełna oferta wiodących producentów polskiego i światowego rynku wyposażenia wnętrz. W każdym salonie oferuje produkty zgodnie z aktualnymi trendami, bogatą ekspozycję wraz z aktualnymi wzornikami i katalogami: paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz akcesoriów. DDD To marka specjalistyczna, która swoje doświadczenie na rynku wyposażenia wnętrz buduje już od 15 lat. W tym czasie powstało i działa na rynku w Polsce 35 sklepów pod szyldem DDD  Dobre dla Domu ( w tym 34 sklepy franczyzowe).

Franczyzobiorcą może zostać prawie każdy, musi jednak spełniać kilka kryteriów. Najważniejszym z nich – jak w przypadku każdego biznesu - jest kapitał wstępny. W przypadku DDD Dobre Dla Domu koszty ponoszone przez franczyzobiorcę są o wiele mniejsze, niż tworzenie samodzielnej własnej marki.  Partner wykupujący licencję otrzymuje kompletny biznesowy know-how. Dzięki przynależności do sieci dysponuje jednymi z najlepszych warunków handlowych z dostawcami, których sam nie zdołałby wynegocjować.

Wartością dodaną jest też bezpośredni dostęp do najlepszych producentów z branży podłóg i drzwi obecnych rynku, profesjonalne szkolenia produktowe, szerokie wsparcie i doradztwo specjalistów centrali DDD Dobre Dla Domu. Wsparcie to obejmuje obszar handlowy, marketingowy oraz analityczny. Te aspekty pomagają prowadzić biznes w jak najbardziej rozsądny sposób. Istotną sprawą w każdym biznesie jest wiedza i doświadczenie, dlatego w przypadku mniej doświadczonych franczyzobiorców firma zapewnia kompleksowe szkolenia z zarządzania swoim sklepem, sprzedażą , marżą, czy zapasem. 

Franczyzobiorca może liczyć na projekt aranżacji salonu, plan sklepu oraz wizualizację zewnętrz­ną. Spółka zapewnia także wyposażenie sklepu: meble ekspo­zycyjne, elementy reklamy oraz wsparcia handlowego. W zależności od wielkości lokalu kwota inwestycji Partnera franczyzowego wynosi 65-100 tys. zł. Centra­la DDD wspomaga zarówno organizacyj­nie, jak i finansowo start biznesu. Według szacunków już w 3-4 miesiącu od otwarcia sklep powinien zacząć zarabiać – oczywiście przy zaangażowaniu partnera w pozyskiwanie klientów oraz działaniach zgodnych ze standardami. Najlepsze salo­ny osiągają zwrot z inwestycji już po pierw­szym roku swojej działalności. 

Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy: https://www.ddd.com.pl/dolacz-do-nas-sklep lub zadzwoń 797 587 324.

Szczegóły: https://www.ddd.com.pl/dolacz-do-nas

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych