Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Narodowy Panel Badawczy - Cenimy Twoją opinię

Artykuł sponsorowany 2023-07-24 10:00:00

Zarabiaj na swoich opiniach z Narodowym Panelem Badawczym

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Twoje opinie mogą wpływać na świat dookoła? Czy chciałbyś, aby Twoje poglądy miały realny wpływ na marki, produkty i decyzje? Jeśli tak, to Narodowy Panel Badawczy (NPB) jest dla Ciebie. NPB to 100% polska platforma badawcza, która oferuje najwięcej płatnych ankiet w kraju.

Polska jakość i bezpieczeństwo

NPB jest częścią polskiej firmy Fieldstat sp. z o.o., która specjalizuje się w realizacji badań CAWI. Firma działa na rynku od 2013 roku i posiada bogate doświadczenie w badaniu rynku i opinii społecznej. Co więcej, NPB gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych - posiadają Certyfikat ISO27001 i są członkami międzynarodowej Organizacji ESOMAR.

Prosty proces, realne korzyści

Funkcjonalność panelu NPB jest prosta i intuicyjna. Wypełniasz ankiety, zbierasz punkty, które później wymieniasz na przelewy bankowe. Przelewy są realizowane dwa razy w miesiącu, po uzbieraniu przez użytkownika minimum 500 punktów.

Zarabiaj na swoich opiniach

Dołącz do NPB i za każdą wypełnioną ankietę otrzymasz punkty, które możesz wymienić na pieniądze. Regularne uczestnictwo w ankietach pozwala na zdobycie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy w skali miesiąca.

Zarejestruj się już dziś

Załóż konto na NPB i zacznij zarabiać na swoich opiniach. Rejestracja jest prosta i szybka. Dołącz do nas i zacznij wpływać na otaczającą Cię rzeczywistość.

Komentarze naszych czytelników

  • Bez wpływu za psie PiSu pieniądze

    2023-07-29 01:02:49

    Dopiero po wyborach jak się PiS wyeliminuje z życia publicznego Radomia i Polski.

  • Prezes i Szuje to jest PiS

    2023-07-29 01:05:18

    Dopiero po wyborach jak się PiS wyeliminuje z życia publicznego Radomia i Polski. U tak PiS wszystko zafalszuje. Wstyd by szczuć Polaka na Polaka.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych