Środa 12 czerwca
Janiny, Onufrego, Leona
RADOM aktualna pogoda

Jaki rytm ma twoje miasto? Feel the PULZE

Artykuł sponsorowany 2023-06-30 15:55:00

W PULZE łączymy podgrzewanie tytoniu z relaksem, poczuciem bycia w odpowiednim miejscu o dobrej porze. To wszystko zainspirowało nas do przeprowadzenia badania na temat pulsu największych miast w Polsce. Jesteś ciekaw, jakie uzyskaliśmy wyniki? Niektóre z nich mogą być dla Ciebie zaskakujące. Być może dzięki nam poznasz miejsce, które najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego stylu życia? Zapraszamy do podróży po najbardziej klimatycznych miejscach w Polsce!

Puls największych polskich miast

Do naszej akcji dołączył IGO – piosenka „Puls miast” jest idealnym odzwierciedleniem tego, co rozumiemy przez pojęcie życia w biegu, od którego trzeba znaleźć odskocznię. Chwile relaksu są ważne, by móc z odwagą realizować najśmielsze plany. Chcemy, byś sięgał wyżej tak jak my i poczuł puls miasta z naszym podgrzewaczem tytoniu.

We wspomnianym badaniu zapytaliśmy respondentów o to, jakie odczucia towarzyszą im, gdy myślą o takich miastach jak:

  • Warszawa,
  • Gdańsk,
  • Wrocław,
  • Poznań,
  • Kraków.

Interesowało nas to, jak czują się ludzie w danym miejscu i czy ich opinie są zbieżne. Co ciekawe, w wielu przypadkach nasze przypuszczenie się potwierdziło. Dla przykładu: Gdańsk wydaje się najbardziej charakterystycznym miastem ze wszystkich wymienionych, jego melodia wybrzmiewa zupełnie innymi tonami niż w przypadku pozostałych. Poza tym to miejsce najbardziej zbliżone do morza przynajmniej spośród tych, które przyszło nam zbadać.

Z kolei Warszawa jest miastem, które tętni życiem 24 h na dobę. To idealne miejsce dla zabieganych, którzy lubią życie w pędzie.

Wrocław i Poznań odróżniają się od pozostałych miast różnorodnością klimatów muzycznych i nie tylko. Oba leżą w zachodniej części naszego kraju, ale są zupełnie inne. Poznań zdaniem respondentów bywa męczący, ale wciąż energetyczny. Natomiast dużym zaskoczeniem jest to, że niektórym kojarzy się on z muzyką chóralną! Co do Wrocławia – również jest bardzo zróżnicowany muzycznie. Ma własny rytm, wśród którego najwyraźniej słychać odgłosy miasta.

Przedstawiając pokrótce wyniki naszych badań, nie sposób zapomnieć o Krakowie – mieście, które jednoznacznie kojarzy się z artystami i szeroko pojętą sztuką. Jako dominujące dźwięki miasta respondenci wskazali hejnał i… gołębie.  

PULZE – poczuj rytm miasta

Kiedy odpoczywasz, możesz zatrzymać się oraz skupić na tym, co dzieje się tu i teraz. Wystarczy 5 minut, by oczyścić swoją głowę od zmartwień, pozbyć się stresu i napięcia. Zyskujesz chwilę dla siebie. Żyjąc w biegu, często zapominamy o tym, jaki potencjał kryją codzienne doświadczenia. Znajdź czas, by się zatrzymać i pomyśleć.

Podgrzewanie tytoniu to potencjalnie mniej szkodliwa alternatywa dla papierosów, która nie przeszkodzi Ci w odkrywaniu świata, pogłębianiu pasji czy spędzaniu czasu ze znajomymi. Podczas korzystania z PULZE jest generowany aerozol, który zawiera potencjalnie mniej szkodliwych substancji niż tradycyjny papieros 

Teraz możesz odetchnąć swobodniej niż zwykle – masz ku temu możliwości! 

Podgrzewanie tytoniu z PULZE 2.0 –

PULZE posiada funkcjonalności, które pozwolą Ci na dostosowanie doznań do swoich potrzeb. Jedną z nich jest dwustopniowa regulacja intensywności palenia. Jednym przyciskiem możesz regulować ilość generowanego aerozolu. Wkład tytoniowy jest podgrzewany w temperaturach 315°C (łagodny) lub 345°C (intensywny). Na personalizację doznań pozwala również możliwość wyboru aromatu spośród dostępnych na rynku wkładów tytoniowych.

Tym, co wyróżnia PULZE, jest również długość sesji, ponieważ trwa dokładnie 5 minut – niezależnie od liczby zaciągnięć. Ponadto możesz dopasować urządzenie do swojego stylu. Urządzenie jest dostępne w trzech kolorach – ciemnobrązowy, morski oraz miedziany. Sam zdecyduj, który z podgrzewaczy tytoniu najbardziej pasuje do Twojej osobowości. Dowiedz się więcej na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca.

 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych