Sobota 25 maja
Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
RADOM aktualna pogoda

Bilety autobusowe - jak kupić w internecie?

Artykuł sponsorowany 2021-08-06 05:57:00

Jeszcze do niedawna podróżowanie było w zasięgu ręki dla każdego i o każdej porze roku. Wystarczyło wykupić połączenie samolotem bądź innym środkiem transportu i w niedługim czasie mogliśmy znaleźć się w dowolnym miejscu na świecie. Ten stan rzeczy zmieniła pandemia koronawirusa. Podróżowanie samolotem stało się o wiele trudniejsze, jednak bardzo atrakcyjne podróże autokarem, są wciąż dostępne. Mogą być one równie przyjemne i w dodatku o wiele bardziej przyjazne dla naszej planety.

Kup bilet online

Sytuacja na świecie wciąż się zmienia, ale w podróż autokarem warto wybrać się już dziś. Tanie bilety autobusowe łatwo znaleźć w Internecie, a  proces ich zakupu jest bardzo przejrzysty i intuicyjny. Jak kupić bilety autobusowe w Internecie? W pierwszym kroku  wystarczy określić relację, a więc z jakiego miejsca będziemy wyjeżdżać i dokąd chcemy się udać oraz datę wyjazdu. W przypadku biletów dwustronnych należy również określić datę powrotu. Następnie należy wybrać jeden z kilku możliwych kursów lub ofert, a następnie uzupełnić dane pasażera i zapłacić.

Płatności w internecie

Płacić można na wiele sposobów, jednym z nich jest możliwość uregulowania płatności za pomocą karty płatniczej (VISA, MasterCard, Maestro), można również płacić przy użyciu portfela elektronicznego (GPay, masterpass, VISA Checkout), przelewem (dotpay, Przeklewy24, płacę online imoje), a także blikiem.

Po zakupie biletu również poprzez stronę internetową można w łatwy sposób wykonać kilka prostych operacji na już zakupionym bilecie. Żeby zalogować się do biletu, należy podać: jego numer, nazwisko pasażera oraz datę zakupu biletu. Wszystkie te informacje znajdą Państwo na wydrukowanym wcześniej bilecie lub w e-mailu potwierdzającym jego zakup. Po poprawnym zalogowaniu się do biletu można m.in. zobaczyć bilet oraz ustalone w nim daty i godziny wyjazdu i przyjazdu, ponownie wydrukować zakupiony bilet (np. po wprowadzeniu zmian).

Bilety autobusowe można zakupić w Internecie w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Nie ma więc na co czekać, tylko rozpocząć własną przygodę z podróżowaniem już dziś.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych