Wtorek 23 lipca
Bogny, Sławosza, Żelisława
RADOM aktualna pogoda

Beesafe, sposób na szybkie OC i AC

Materiał zewnętrzny 2020-11-09 17:01:00

Beesafe, sposób na szybkie OC i AC, czyli nowa, internetowa marka ubezpieczeniowa. Firma ta sprzedaje przede wszystkim ubezpieczenia komunikacyjne. Ale to nie wszystko. Poza OC, AC czy NNW, w ofercie tej firmy znalazły się również dodatki, których nie znajdziemy nigdzie indziej.

W przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych mogłoby się wydawać, że trudno jest wymyślić coś nowego. Takie polisy, jak tanie OC, Autocasco, NNW, czy opon lub bagażu zna chyba każdy, kto korzystał z usług towarzystw ubezpieczeniowych. Ale Beesafe już w momencie swojego rynkowego debiutu pokazuje, że można lepiej i więcej. Poza znanymi z innych towarzystw rozwiązań, przygotowała ofertę stworzoną od podstaw, która jest dostępna tylko tam.

Beesafe chce zerwać z wizerunkiem ubezpieczeń komunikacyjnych, które dla klientów zlewają się w jedną masę, a polisa OC czy dodatki do niej są takie same, bez względu na miejsce zakupu ubezpieczenia samochodu. Co się zatem zmienia?

Pomocne dodatki

A gdyby tak to ubezpieczyciel wziął na siebie wymianę oleju, przegląd techniczny czy serwis pojazdu? A do tego pokrył część kosztów? To właśnie znajduje się w ofercie Beesafe, a konkretnie w ramach usługi „Wygodny kierowca”. Firma zorganizuje naprawy, wszelkie czynności serwisowe, jak np. serwis klimatyzacji czy mycie pojazdu, wraz z odbiorem i odstawieniem auta we wskazane przez klienta miejsce. Mając polisę w Beesafe, nie musisz się martwić o brak czasu na to wszystko. Poza tym, Beesafe weźmie na siebie część kosztów, podaruje ci darmowy filtr oleju a także atrakcyjne rabaty na usługi warsztatowe czy części eksploatacyjne.

Agent ubezpieczeniowy Beesafe posiada w swojej ofercie także „Ubezpieczenia miejskie”. Ta usługa skierowana jest do tych kierowców, którzy czasem zamieniają swoje „cztery kółka” na inny pojazd, jak np. hulajnogi, rowery czy monocykle, także te elektryczne. W ramach „Ubezpieczeń miejskich”, jesteś chroniony przez polisy NNW oraz OC w życiu prywatnym. Dzięki temu, nie musisz się martwić o odszkodowanie za poniesione kontuzje czy urazy podczas jazdy na którymś z tych sprzętów, jak również wypłatę świadczeń za wyrządzone w trakcie jakiej podróży szkody.

3 kroki do wyceny OC i AC

Ale największą innowacyjnością Beesafe jest najszybszy na rynku kalkulator OC AC. To autorskie narzędzie pozwala obliczyć stawkę ubezpieczenia po podaniu zaledwie 3 informacji: numeru rejestracyjnego pojazdu, jego roku produkcji, a także daty urodzenia właściciela. To dane, które zazwyczaj mamy w pamięci i nie musimy poszukiwać ich w dokumentach. Co ważne, ceny, które widzimy, są ostateczne i wiążące w dniu wyliczenia składki. Co to oznacza? Przy opłaceniu polisy nie musimy obawiać się dodatkowych opłat czy ukrytych prowizji.

Celem Beesafe było stworzenie najszybszego na rynku kalkulatora OC, który jednocześnie będzie prosty, intuicyjny i wygodny dla użytkownika, który kupuje ubezpieczenie samochodu zdalnie. By cieszyć się tym nowym rozwiązaniem, nie trzeba instalować żadnych aplikacji wymagających logowania. Wystarczy wejść na najszybszy kalkulator OC Beesafe, wybrać interesujące nas produkty i zaakceptować ofertę.

Beesafe jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU, ubezpieczyciela należącego do Vienna Insurance Group (VIG).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych