Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana
RADOM aktualna pogoda

Masz zbędne, ale będące w dobrym stanie rzeczy? Wymień się z innymi

dm, UM Radom 2024-01-12 13:04:00

Nietrafione prezenty, przeczytane książki czy inne, już nie ulubione, ale nadające się do użytku, przedmioty można będzie oddać lub się zamienić w każdą drugą sobotę miesiąca w Kamienicy Deskurów. Pierwsza okazja już w najbliższą sobotę, 13 stycznia, w godz. 15.00-18.00.

Przedmiotem wymiany mogą być rzeczy nadające się do dalszego użytku, np. książki, płyty, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, drobny sprzęt AGD i RTV, instrumenty muzyczne, drobne rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, odzież i zabawki. Wszystkie rzeczy przeznaczone do wymiany muszą być sprawne, nadające się do dalszego użytku, a odzież i zabawki czyste i nieuszkodzone.

Zgodnie z regulaminem nie będzie można wnosić rzeczy pozyskanych nielegalnie czy niebezpiecznych, alkoholu, papierosów, towarów niedopuszczonych do handlu i ekspozycji na podstawie przepisów prawa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas akcji członkowie stowarzyszenia Zielona Akcja pokażą, co można zrobić z odpadów.

Regulamin akcji jest dostępny na stronie: https://bip.radom.pl/ra/wladze-miasta/zarzadzenia-prezydenta/64936,Nr-50422023-w-sprawie-ustalenia-Regulaminu-cyklicznego-wydarzenia-spolecznego-po.html

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych