Czwartek 30 marca
Amelii, Kwiryna, Dobromira
RADOM aktualna pogoda

Skuteczna grupa ''Speed'' - ujawniono ponad 1100 wykroczeń

dm, KWP 2022-10-19 15:50:00

W ubiegłym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy Speed ujawnili dokładnie 1179 wykroczeń na drogach naszego garnizonu. 909 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 990 mandatów, a w 41 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 18 praw jazdy oraz 64 dowody rejestracyjne.

Stróże prawa codziennie wyruszają na drogi województwa mazowieckiego, by przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom. O tym, że mieli "ręce pełne roboty", najlepiej świadczy liczba skontrolowanych pojazdów, co zwykle jest następstwem naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierujących.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 1179 wykroczeń na drogach naszego województwa. 909 z nich dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości, w tym 10 kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Stróże prawa nałożyli 990 mandatów, a w 41 przypadkach skierowali do sądów wnioski o ukaranie sprawców wykroczeń. Mundurowi zatrzymali 18 praw jazdy oraz 64 dowody rejestracyjne, 9 pijanych kierowców i 2, którzy kierowali pomimo orzeczonego zakazu.

Komentarze naszych czytelników

  • blat

    2022-10-19 17:40:41

    i to bez dodatku inflacyjnego

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych