Niedziela 23 czerwca
Wandy, Zenona, Prospera
RADOM aktualna pogoda

Policja zatrzymała kobietę ws. zabójstwa

dm 2023-09-07 16:28:00

Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewoszowie zatrzymali 43-latkę, za którą Sąd Okręgowy w Radomiu wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Kobieta ma na swoim koncie sprawę za zabójstwo. Zgodnie z dyspozycją sądu została już osadzona w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 10 lat.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gniewoszowie podczas patrolowania rejonu służbowego zauważyli kobietę, która wyglądem przypominała osobę, na którą Sąd Okręgowy w Radomiu wydał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Podczas legitymowania okazało się, że 43-latka jest osobą poszukiwaną. Kobieta została zatrzymana.

Okazało się, że za zabójstwo spoczywa na niej 10 lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Po niezbędnych czynnościach kobieta została osadzona w zakładzie karnym.

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych