Poniedziałek 24 czerwca
Jana, Danuty, Janiny
RADOM aktualna pogoda

Zmiana przystanku w Siczkach

cir 2024-06-06 11:00:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z budową ronda w Siczkach w gminie Jedlnia-Letnisko, od piątku 7 czerwca, od godz. 8:00 aż do odwołania ulegnie zmianie lokalizacja przystanku Siczki 02 dla linii 26 (w kierunku Jedlni-Letniska).

autor: MZDiK

Autobusy będą zatrzymywały się na tymczasowym przystanku Siczki 02, zlokalizowanym za skrzyżowaniem dróg wojewódzkich nr 699 i 737, to znaczy przy ulicy Radomskiej w Jedlni-Letnisku (w okolicach skrzyżowania z ulicą Leśną). Poza tym, do odwołania obowiązuje tymczasowa zmiana lokalizacji przystanku Siczki 01 (w stronę Radomia), wprowadzona od 16 maja 2024 roku. Zastępczy słupek jest zlokalizowany także przy ulicy Radomskiej (za skrzyżowaniem z ulicą Nadrzeczną).

Uwaga! Ze względu na występowanie dużych utrudnień w ruchu kołowym, spowodowanych budową nowego ronda w Siczkach, autobusy linii 26 mogą jeździć z opóźnieniami. Dane o nich oraz o lokalizacji poszczególnych autobusów można na bieżąco śledzić na stronie rkm.mzdik.radom.pl bądź w bezpłatnej aplikacji myBus.

Inwestorem prac w miejscowości Siczki jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich (nie jest to inwestycja Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu).

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych