- Radom i radomianie nigdy nie odmówili i nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym! Tak jest i tym razem. Pomożemy na wszelkie możliwe sposoby narodowi ukraińskiemu. Zarówno uciekającym ze swojej ojczyzny przed wojną, ale także bohaterskim żołnierzom, walczącym z najeźdźcą, poprzez chociażby zbiórkę najpilniejszych leków i opatrunków. Jestem dumny z naszego miasta i jego mieszkańców, którzy aktywnie włączają się w pomoc Ukrainie. Nie ma naszej zgody na brutalny atak na niepodległy naród - mówił prezydent Radosław Witkowski.
Wiec poparcia dla Ukrainy w Radomiu [ZDJĘCIA]
Na Placu Corazziego zgromadziło się wielu radomian, by wyrazić swoje wsparcie dla wschodniego sąsiada, który został w brutalny sposób zaatakowany przez reżim Putina. Nasze miasto wykazało swoją solidarność z Ukrainą i protest przeciwko agresji Rosji.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]
Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Mnóstwo atrakcji dla mieszkańców [FOTO]
Radomiak dokonał czwartego transferu. To melodia przyszłości, na którą klub stawia
Trasa Pamięci Czerwca 76 czyli autokarowa podróż ulicami Radomia z MPK [FOTO]
Metalowe szafki szkolne ułatwiające uczniom codzienność w szkole