Poniedziałek 11 grudnia
Damazego, Waldemara, Artura
RADOM aktualna pogoda

Testy nowych syren alarmowych

dm, UM Radom 2022-08-11 16:12:00

W związku z zakończeniem kolejnego etapu rozbudowy Systemu Alarmowania i Ostrzegania Ludności w ramach projektu „Mazowieckie Syreny +”, Urząd Miejski w Radomiu informuje, że 11 sierpnia 2022 r. na terenie miasta będą prowadzone głośne testy działania nowych syren alarmowych. W związku z powyższym prosimy potraktować emitowane sygnały oraz nadawane komunikaty głosowe jako ćwiczebne i nie podejmować żadnych działań.

Projekt Wojewody Mazowieckiego był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dzięki jego realizacji w Radomiu zostało w ostatnim czasie wymienionych sześć istniejących syren oraz zamontowano trzy nowe urządzenia.

Realizacja projektu pozwoli na skuteczniejsze powiadamianie obywateli o zagrożeniach na terenie miasta. Umożliwi uruchamianie systemów i przekazywanie komunikatów głosowych z każdego szczebla zarządzania kryzysowego.

Komentarze naszych czytelników

 • Lewackie tłumaczenie

  2022-08-11 12:56:08

  Witkowski przecież wystraszysz Ukraińców i reszte zwierząt w mieście

 • niudacznikk

  2022-08-11 19:31:10

  znowu witkowski będziesz się tłumaczył w kretyński sposób? ukraińcami zasłaniał .każdy wie patriota z ciebie żaden. 

 • John Wick polskiej polityki

  2022-08-12 18:43:30

  Tej władzy Polacy nie darują rozliczeń. Pora się pakować, kończy się wasz czas!!!!!

 • propozycja dla rządu

  2022-08-12 18:47:48

  Cały PiS niech się wykąpie w Odrze

 • PiS to skrót Bezprawie i Niesprawiedliwość

  2022-08-12 18:50:49

  Cała Polska musi zrozumieć że ten rząd to zdrajcy i łotry narodu polskiego. Oni nie zrobili nic by nam żyło się lepiej, wręcz przeciwnie ten który pracuje uczciwie traktowany jest jak niewolnik i wróg narodu bo ma inne zdanie niż oni w zapatrywaniu sie na prawo i sprawiedliwość. W Polsce tylko nieroby mają sie dobrze, bo PiS to największe szuje i patologia rządzących. Łamanie konstytucji, trójpodziału władzy i sądownictwa niezależnego to grzechy główne PiS-u. 

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych