Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

MZDiK. Przywrócenie stałej trasy linii 26

dm, MZDiK 2022-08-01 15:00:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem przez PKP PLK robót na przejeździe przy przystanku PKP Antoniówka, od dnia 1 sierpnia 2022 roku (poniedziałek) od godziny 15:00 autobusy linii 26 będą ponownie obsługiwać odcinek trasy do Myśliszewic.

Autobusy linii 26 będą znowu wykonywały kursy na terenie gminy Jedlnia-Letnisko zgodnie z oznaczeniami w stałym rozkładzie jazdy, to znaczy część przez Wrzosów i Siczki do Jedlni-Letniska, zaś część - przez Groszowice do Myśliszewic. Przywrócone będzie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka I 02 (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / PKP 01 i 02 (w obu kierunkach), Groszowice / Kościół 01 i 02 (w obu kierunkach), Myśliszewice 01 (pętla w sąsiedztwie szkoły). Powyższe zmiany na trasie autobusów linii 26 nastąpią począwszy od kursów o godzinach 14:50 z pętli Mokra / Wernera oraz o 15:36 z pętli Myśliszewice.

Inwestorem robót torowych wykonywanych dotychczas na przejeździe w okolicach przystanku PKP Antoniówka była spółka PKP Polskie Linie Kolejowe.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych