Niedziela 1 października
Danuty, Remigiusza, Romana
RADOM aktualna pogoda

Kolejny transport żywności zabezpieczony przez terytorialsów

dm, WOT 2022-06-04 17:27:00

Kolejne trzy tony żywności z Radomskiego Banku Żywności przetransportowali do gminy Zakrzew żołnierze 62 Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu. Tylko w tym roku żołnierze 62 blp oraz samodzielnych kompanii funkcjonujących w Radomiu pomogli w transporcie ponad 12 ton żywności.

Poza działalnością szkoleniową oraz dużym zaangażowaniem we wspieranie przybywających do Polski obywateli Ukrainy, żołnierze 6MBOT nieustannie angażują się w działania w ramach wsparcia lokalnej społeczności.

We wtorek, 31 maja radomscy terytorialsi byli odpowiedzialni za przewiezienie ponad 3 ton produktów spożywczych z Banku Żywności w Radomiu do Domu Ludowego w Zatopolicach (gm. Zakrzew). Żołnierze obok samego przewiezienia żywności zaangażowani byli również w ładowanie i rozładowanie żywności z wojskowych jelczy.

Tylko od początku roku żołnierze 62 Batalionu Lekkiej Piechoty oraz kompanii dowodzenia i kompanii logistycznej stacjonujących w Radomiu przetransportowali ponad 12 ton żywności w ramach wsparcia działalności Radomskiego Banku Żywności. Wszystko to jest częścią planu dotyczącego pomocy żywnościowej, którego celem jest przyczynianie się do ograniczania ubóstwa poprzez poprawę bezpieczeństwa żywnościowego dla potrzebujących mieszkańców m.in. powiatu radomskiego czy przysuskiego.

Komentarze naszych czytelników

 • RADOM to PIS.

  2022-06-03 18:04:01

  SZACUNEK.

 • Bravo

  2022-06-03 19:32:02

  Zabezpieczony by z PiSu towarzystwo go nie wyżarło

 • RADOM to PIS.

  2022-06-04 00:33:44

  A ZAGŁODZIĆ POlszewskie ZD-radzieckie (SMOLEŃSK-BRUKSELA) KOmusze ŚWINIE.

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych