Piątek 8 grudnia
Marii, Wirginii, Zenona
RADOM aktualna pogoda

Bez prawa jazdy, ale za to z promilami

dm, gitd.gov.pl 2022-05-27 11:21:00

Nigdy nie miał prawa jazdy, a mimo tego prowadził samochód i to w stanie po spożyciu alkoholu. Kierujący samochodem osobowym, który został zatrzymany do kontroli przez inspektorów mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego, „wydmuchał” 0,22 promila.

Na jednej z ulic Radomia patrol ITD zatrzymał do kontroli drogowej samochód osobowy. Sposób prowadzenia przez kierowcę pojazdu, wzbudził podejrzenia inspektorów. Samochód chwilami zajmował dwa pasy ruchu. Badanie alkomatem przesiewowym wykazało, że mężczyzna jest w stanie po spożyciu alkoholu.

Inspektorzy wezwali na miejsce kontroli drogowej patrol policji. Policyjny alkomat wykazał 0,22 promila alkoholu w powietrzu wydychanym przez kierowcę. W trakcie czynności kontrolnych okazało się również, że 32-latek nigdy nie miał prawa jazdy. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap

RADOM aktualna pogoda

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej
Polityka prywatności Ochrona danych osobowych