Ouattara ma za sobą bardzo solidny sezon 2024/2025. W PKO BP Ekstraklasie rozegrał 28 spotkań, w których strzelił 3 gole i zanotował 2 asysty. Do tego dołożył 2 występy w Fortuna Pucharze Polski. Łącznie w minionym sezonie Zie wystąpił w 30 meczach, udowadniając, jak ważnym ogniwem jest dla Zielonych.
Zie Ouattara zostaje w Radomiaku
Radomiak Radom zatrzymał jednego ze swoich kluczowych zawodników. Zie Ouattara przedłużył kontrakt z klubem na nowych warunkach, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2027 roku. Zarząd klubu odrzucił ofertę transferową za prawego obrońcę.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
ELMAS - KPS APR ogłosił drugi letni transfer. Tym razem na pozycji bramkarki
Mieszkania na sprzedaż w Alicante – gdzie warto kupić nieruchomość nad morzem
Enea Kozienice Triathlon już po raz 15. Trwają zapisy
Maja Chwalińska miło wspomina radomską publiczność. Zagrała dwukrotnie
Nowa kładka na Ustroniu służy już przechodniom [FOTO]